Kierrätetty kangasteippi Duct Tape 50X50 50x50
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
tesa® 60462 ja tesa® 4615 on valmistettu kierrätetystä materiaalista ja varmistavat tartunnan moniin erilaisiin materiaaleihin. Ne ovat käsin revittäviä, vettähylkiviä ja kestäviä.
- 63 % taustamateriaalista on valmistettu kierrätetystä muovista (PCR)
- Korkea välitön tarttuvuus moniin eri materiaaleihin
- Helppo kelata auki ja repiä käsin
- Vettähylkivä ja kestävä
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Teippi |
|---|---|
| Tuotenimen attribuutti | harmaa |
| Teipin isku | Yksipuolinen |
| Väri | harmaa |
| Leveys | 50 mm |
| Pituus | 50 m |
| Huomautus | voidaan repiä käsin; vettähylkivä; voidaan repiä käsin; vettähylkivä; voidaan repiä käsin; vettähylkivä |
| Paksuus | 0,175 mm |
| Liimamassa | Synteettinen kumi |
| Teippien määrä | 1 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G08362150X50 |
|---|---|
| EAN | 4063565385872 |