UV-kestävä kangasteippi 48X25 48x25
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
tesa® 4665 kestää UV-säteilyä 52 viikkoa ja on lisäksi säänkestävä. Siksi se on ihanteellinen ulkokäyttöön tarkoitettu kangasteippi.
Huomautus
tesa®-tuotteille ilmoitettu vähimmäissäilyvyysaika edellyttää, että määrättyjä varastointiohjeita noudatetaan.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Teippi |
|---|---|
| Tuotenimen attribuutti | läpinäkyvä |
| Varastointilämpötila | 15 - 35 °C |
| Vetolujuus | 4.3 N/mm |
| Teipin isku | Yksipuolinen |
| Väri | läpinäkyvä |
| Leveys | 48 mm |
| Pituus | 25 m |
| Valmistajan merkintä | 4665 |
| Lämpötilankestävä enintään | 95 °C |
| Paksuus | 0.215 mm |
| Liimalujuus teräksellä | 0.9 N/mm |
| Liimamassa | Synteettikumi |
| Varastoinnin ilmankosteus | 50–70 % |
| Elastisuus | 27 % |
| Pidikkeen materiaali | Kangas |
| Liner saatavilla | ei |
| Teippien määrä | 1 |
| Kudostiheys | 30 mesh |
| Vähimmäissäilyvyysaika | 12 kuukautta |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G08360748X25 |
|---|---|
| EAN | 4042448902030 |