Liimakalvo 19X33
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
3M™ 969 on kaksipuolinen, läpinäkyvä liimakalvo ilman selkäainetta. Erittäin korkea välitön tartunta ja hyvä kiinnittyvyys matalaenergiisille materiaaleille. Kevyesti karhennetuille ja strukturoiduille pinnoille.
Käyttö
Yleiskäyttöinen teippi erilaisille alustoille esim. suojusten ja kylttien asennukseen.
Ohje
3M™-tuotteiden vähimmäissäilyvyysaika pätee noudatettaessa määritettyjä varastointiohjeita.
Sopii
Käsikatkaisija nro 083631 ATG700.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Teippi |
|---|---|
| Varastointilämpötila | 20–23 °C |
| Teipin isku | Yksipuolinen |
| Suojalevyn materiaali | Silikonipinnoitettu paperi |
| Väri | läpinäkyvä |
| Leveys | 19 mm |
| Pituus | 33 m |
| Valmistajan merkintä | 969 |
| Huomautus | UV-kestävä; UV-kestävä; UV-kestävä |
| Paksuus | 0,13 mm |
| Vähimmäissäilyvyysaika | 12 kuukautta |
| Liimamassa | Akryyli |
| Varastoinnin ilmankosteus | 50–60 % |
| Pidikkeen materiaali | ilman kantajaa |
| Käyttö | Kiinnitys; Kiinnitys; Kiinnitys |
| Liner saatavilla | kyllä |
| Teippien määrä | 1 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G08362919X33 |
|---|---|
| EAN | 5010027728554 |