Pieni muovinen öljykannu 80
- Tuotemerkki
- Samoa gmbh
- Tuotenumero
- G08352980
- Varastotilanne
- 5396kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Styckpris:
6,19€
Tuotekuvaus
Rakenne
Särkymätön, joustava polyeteenistä valmistettu paineöljykannu, kestää öljyä, happoja ja polttoaineita, ruosteenirrotusaineille ja kaikenlaisille öljyille.
Rakenne
Vuotamaton korjaamoöljykannu, jossa jäykkä messinkinen juoksuputki nahkatiivisteellä; sulkeutuu tiiviisti suljettaessa kärjessä olevalla kiertolukituksella.
Rakenne
Särkymätön, joustava polyeteeninen painöljytin, kestää öljyä, happoja ja polttoaineita; ruosteenirrotusaineille ja kaikenlaisille öljyille.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Öljykannu |
|---|---|
| Putken materiaali | Messinki |
| Tilavuus | 80 ml |
| Materiaalin säiliö | Muovi |
| Säiliön leveys | 20 mm |
| Säiliön korkeus | 70 mm |
| Säiliön pituus | 40 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G08352980 |
|---|---|
| EAN | 4024937809495 |