Pieni muovinen öljykannu
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Särkymätön, joustava polyeteenistä valmistettu paineöljykannu, kestää öljyä, happoja ja polttoaineita, ruosteenirrotusaineille ja kaikenlaisille öljyille.
Rakenne
Paljeöljykannu pumpulla annosteltuun nesteen jakeluun, poistoholkissa kiinteästi pysyvä suojakorkki.
Rakenne
Särkymätön, joustava polyeteeninen painöljytin, kestää öljyä, happoja ja polttoaineita; ruosteenirrotusaineille ja kaikenlaisille öljyille.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Öljykannu |
|---|---|
| Putken materiaali | Muovi |
| Tilavuus | 70 ml |
| Materiaalin säiliö | Muovi |
| Säiliön leveys | 30 mm |
| Säiliön korkeus | 55 mm |
| Säiliön pituus | 55 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 083529 |
|---|---|
| EAN | 4024937815472 |