Muovinen öljykannu nokalla 125
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Samoa gmbh
- Tuotenumero
- G083532125
- Varastotilanne
- 1067kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Rakenne
Murtosuojattu, elastinen PE:stä valmistettu painöljykannu, jossa on liu’utettava messinkinen kaatonokka ja nokassa kierrettävä korkki. Nokan pidike säätömutterilla.
Kestää etanoli- ja isopropanolipohjaisia desinfiointiaineita.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Öljykannu |
|---|---|
| Putken materiaali | Messinki |
| Tilavuus | 125 ml |
| Materiaalin säiliö | Muovi |
| Pohja-⌀ | 51 mm |
| Kokonaiskorkeus − ulos vedettynä nokka | 220 mm |
| Kokonaiskorkeus | 90 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G083532125 |
|---|---|
| EAN | 4024937270158 |