Muovinen öljykannu nokalla
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Murtosuojattu, elastinen PE:stä valmistettu painöljykannu, jossa on liu’utettava messinkinen kaatonokka ja nokassa kierrettävä korkki. Nokan pidike säätömutterilla.
Kestää etanoli- ja isopropanolipohjaisia desinfiointiaineita.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Öljykannu |
|---|---|
| Putken materiaali | Messinki |
| Tilavuus | 500 ml |
| Materiaalin säiliö | Muovi |
| Pohja-⌀ | 75 mm |
| Kokonaiskorkeus − ulos vedettynä nokka | 345 mm |
| Kokonaiskorkeus | 260 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 083532 |
|---|---|
| EAN | 4024937810507 |