Jäähdytyssuihke Minus 45 500 ml
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Toteutus
Jäähdytyssuihke, jossa on voimakas jäähdytysvaikutus jopa -45 °C, HFO-pohjaisella jäähdytysnesteellä, ei syttyvä. Haihtuu jättämättä jäämiä. Helpottaa elektroniikan vianetsintää, pienten metalliosien kylmäkutistukseen sekä kumin ja muovin shokkipakastukseen.
Huomautus
Ei toimiteta kaikkiin maihin. Pikatoimitus ei ole mahdollinen.
Tekniset tiedot
| Toteutus | Suihketölkki |
|---|---|
| Ruiskutuspää | Vakio |
| Väri | läpinäkyvä |
| Kiehumispiste | -19 °C |
| Vesiliukoisuus | osittain liukeneva |
| Sisältö | 500 ml |
| Itsesyttymislämpötila | 288 °C |
| Vaaramerkintä | GHS02: Liekki; GHS07 Varoitus; GHS08 terveysvaara; GHS09 ympäristölle vaarallinen; GHS02: Liekki; GHS07 Varoitus; GHS08 terveysvaara; GHS09 ympäristölle vaarallinen; GHS02: Liekki; GHS07 Varoitus; GHS08 terveysvaara; GHS09 ympäristölle vaarallinen |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G083081500 |
|---|---|
| EAN | 5412386067815 |