Jarrunpuhdistusaine 5 ml
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Jarrunpuhdistusaine poistaa öljyn, rasvan, hartsin, jarrunesteen ja muun pinttyneen lian.
Jarrun, kytkimen, vaihteiston ja muiden ajoneuvon osien puhdistus ja rasvanpoisto nopeasti ja ilman jäämiä.
- Puhdistus ja rasvanpoisto
- Liuottaa pinttyneen lian
- Asetoniton
Ohje
Ei saatavissa kaikissa maissa. Pikatoimitukset eivät ole mahdollisia.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Jarrujen puhdistusaine |
|---|---|
| Leimahduspiste | < 0 °C |
| Toteutus | Kanisteri |
| Vaaramerkintä | GHS02: Liekki; GHS07: Huutomerkki; GHS08: Terveysvaara; GHS09: Ympäristölle vaarallinen |
| Sisältö | 5000 ml |
| Varastointilämpötila | 0–30 °C |
| Itsesyttymislämpötila | > 200 °C |
| Väri | läpinäkyvä |
| Kiehumispiste | 84–106 °C |
| Kinemaattinen viskositeetti | 0,7 mm2/s |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G0830435 |
|---|---|
| EAN | 4017777254006 |