Jarrunpuhdistusaine ml
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Jarrunpuhdistusaine poistaa öljyn, rasvan, hartsin, jarrunesteen ja muun pinttyneen lian.
Jarrun, kytkimen, vaihteiston ja muiden ajoneuvon osien puhdistus ja rasvanpoisto nopeasti ja ilman jäämiä.
- Puhdistus ja rasvanpoisto
- Liuottaa pinttyneen lian
- Asetoniton
Ohje
Ei saatavissa kaikissa maissa. Pikatoimitukset eivät ole mahdollisia.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Jarrujen puhdistusaine |
|---|---|
| Leimahduspiste | < 0 °C |
| Vaaramerkintä | GHS09: Ympäristö; GHS02: Liekki; GHS07: Huutomerkki |
| Sisältö | 500 ml |
| Varastointilämpötila | 0 – 30 °C |
| Itsesyttymislämpötila | 367 °C |
| Väri | läpinäkyvä |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 083043 |
|---|---|
| EAN | 4017777253429 |