Suojayöljy 3-36 500 ml 500
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Ominaisuudet
Puhdistus- ja suojaöljy metallipinnoille. Poistaa likakerrostumat, syrjäyttää kosteuden ja muodostaa ohuen suojakalvon. Antaa tasaisen kiiltävän pinnan. Silikoniton, hartsiton ja hapoton. Elintarvikehyväksyntä NSF® H2.
Huomautus
Purkin sisältö 500 ml (+9 %).
Ei toimiteta kaikkiin maihin. Pikatoimitus ei ole mahdollinen. Tuotteissa on alhainen ponneaineosuus ja siten erittäin korkea ainepitoisuus, noin 95 %. Näin saavutetaan mahdollisimman suuri teho.
Tekniset tiedot
| Vaaramerkintä | GHS02: Liekki; GHS02: Liekki; GHS02: Liekki |
|---|---|
| Sisältö | 0,5 l |
| Ruiskutuspää | Vakio |
| Väri | sininen-vihreä |
| Leimahduspiste | 78 °C |
| Kiehumispiste | 190–250 °C |
| Vesiliukoisuus | emulgoituva |
| Varastointilämpötila | 15–50 °C |
| Sisältö | 0.5 l |
| Dynaaminen viskositeetti | 3,9 mPa·s |
| Väri | sinivihreä |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G083025500 |
|---|---|
| EAN | 5412386006319 |