GARANT GreenPlus ruostumattoman teräksen puhdistusaine Inox Care 500
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Ominaisuudet
Puhdistaa, suojaa ja hoitaa ruostumatonta terästä, alumiinia, ei-rautametalleja ja muoveja. Poistaa helposti ja turvallisesti pölyn, sormenjäljet ja öljyt. Antaa loistavan kiillon.
NSF-sertifioitu. Soveltuu käytettäväksi elintarviketeollisuudessa.
Ominaisuudet
500 ml:n suihkepullo 100 % kierrätetystä PET-muovista. Voidaan täyttää uudelleen useita kertoja.
Ruostumattoman teräksen puhdistusaine on käyttövalmis ja se tulee käyttää käsin. Ehdoton valinta korkealaatuisille laitteille, pinnoille ja metallikomponenteille, jotka on voitava säilyttää luotettavasti pidempiä aikoja. Ruostumattoman teräksen suihke soveltuu erityisen hyvin metallin työstöön ja ajoneuvoteollisuuteen. NSF-sertifioinnin ansiosta se soveltuu myös elintarviketeollisuuteen suurten laitosten puhdistukseen ja hoitoon.
- Ei merkintävelvoitetta.
- Voidaan käyttää käsin.
- NSF-sertifioitu elintarvikealueelle.
Malli
Puhdistaa, suojaa ja hoitaa ruostumatonta terästä, alumiinia, ei-rautametalleja ja muoveja. Poistaa helposti ja turvallisesti pölyn, sormenjäljet ja öljyt. Antaa loistavan kiillon.
NSF-sertifioitu. Soveltuu käytettäväksi elintarviketeollisuudessa.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Yleispuhdistusaine |
|---|---|
| Toteutus | Dunkki |
| Toteutus | suihkepullo |
| Sisältö | 0.5 l |
| Kiehumispiste | 100 °C |
| Varastointilämpötila | 2 - 35 °C |
| Muoto | nestemäinen |
| pH-arvo | 11.4 |
| Kestävyys | GARANT GreenPlus |
| Tiheys | 0,94 g/cm3 |
| Sarja | GreenPlus |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G088005500 |
|---|---|
| EAN | 4062406403140 |