GARANT GreenPlus ruostumattoman teräksen puhdistusaine Inox Care
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Kuvaus
Puhdistaa, suojaa ja hoitaa ruostumatonta terästä, alumiinia, ei-rautametalleja ja muoveja. Poistaa helposti ja turvallisesti pölyn, sormenjäljet ja öljyt. Antaa säihkyvän kiillon.
NSF-sertifioitu. Soveltuu käytettäväksi elintarviketeollisuudessa.
Kuvaus
Muovitynnyri 200 litraa.
Ruostumattoman teräksen puhdistusaine on käyttövalmis ja se on tarkoitettu manuaaliseen käyttöön. Ehdoton valinta korkealaatuisille laitteille, pinnoille ja metallikomponenteille, jotka on voitava varastoida luotettavasti pidemmäksi aikaa. Ruostumattoman teräksen suihke soveltuu erityisen hyvin metallin työstöön ja ajoneuvoteollisuuteen. NSF-sertifioinnin ansiosta se soveltuu myös elintarviketeollisuuteen suurten laitteistojen puhdistukseen ja hoitoon.
- Ei merkintävelvollinen.
- Voidaan käyttää manuaalisesti.
- NSF-sertifioitu elintarvikealueelle.
- Soveltuu suihkepullojen ja paine-/pumppuruiskujen täyttöön.
Malli
Puhdistaa, suojaa ja hoitaa ruostumatonta terästä, alumiinia, ei-rautametalleja ja muoveja. Poistaa helposti ja turvallisesti pölyn, sormenjäljet ja öljyt. Antaa loistavan kiillon.
NSF-sertifioitu. Soveltuu käytettäväksi elintarviketeollisuudessa.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Yleispuhdistusaine |
|---|---|
| Toteutus | Dunkki |
| Toteutus | Tynnyri |
| Sisältö | 200 l |
| Kiehumispiste | 100 °C |
| Varastointilämpötila | 2 - 35 °C |
| Väri | valkoinen |
| Muoto | nestemäinen |
| pH-arvo | 11.4 |
| Kestävyys | GARANT GreenPlus |
| Tiheys | 0,94 g/cm3 |
| Sarja | GreenPlus |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 088005 |
|---|---|
| EAN | 4067263120544 |