Sinkkipohjainen korroosionsuojausspray Galvacolor ”2 in 1” 500 ml
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Vahva pitkäaikaissuoja, lyhyt käsittelyaika. Sinkkifosfaattipohjamaalin ja korkealaatuisten, RAL-määriteltyjen peittomaalien yhdistelmä.
Huomautus
Ei toimiteta kaikkiin maihin. Pikatoimitus ei ole mahdollinen.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Sinkkispray |
|---|---|
| Toteutus | Suihketölkki |
| Tuotenimen attribuutti | 500 ml |
| Toteutus | Spraypurkki |
| Ruiskutuspää | Vakio |
| Väri | WHITE |
| Leimahduspiste | 15 °C |
| Vesiliukoisuus | liukenematon |
| Sisältö | 500 ml |
| Itsesyttymislämpötila | > 200 °C |
| Vaaramerkintä | GHS02: Liekki; GHS07 Varoitus; GHS02: Liekki; GHS07 Varoitus; GHS02: Liekki; GHS07 Varoitus |
| RAL-värinumero | 9010 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 083078 |
|---|---|
| EAN | 5412386007897 |