Sinkkihoitospray Galva Brite 500 ml 500
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Ominaisuudet
Sinkki- ja alumiinipohjainen ruosteenestomaali. Täydellinen (kuuma-)sinkittyjen pintojen paikkamaalaukseen. Nopeasti kuivuva, hyvin tarttuva ja säänkestävä.
Huomautus
Ei toimiteta kaikkiin maihin. Pikatoimitus ei ole mahdollista.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Sinkkispray |
|---|---|
| Toteutus | Suihketölkki |
| Tuotenimen attribuutti | 500 ml |
| Toteutus | Spraypullo |
| Ruiskutuspää | Vakio |
| Väri | hopeanharmaa |
| Leimahduspiste | < 0 °C |
| Vesiliukoisuus | liukenematon |
| Sisältö | 500 ml |
| Itsesyttymislämpötila | > 200 °C |
| Vaaramerkintä | GHS02: Liekki; GHS07 Varoitus; GHS08 terveysvaara; GHS02: Liekki; GHS07 Varoitus; GHS08 terveysvaara; GHS02: Liekki; GHS07 Varoitus; GHS08 terveysvaara |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G083093500 |
|---|---|
| EAN | 5412386004865 |