Ammattikäyttöön tarkoitettu painesumutin suuttimella
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Korkealaatuiset sinkityt korkeapainopuristimet 100 % tiiviit.
Käyttöalue: Ajoneuvojen ja koneiden vähennettyyn voitelutarpeeseen. Siistiin kuljetukseen työkalupakeissa tai ajoneuvojen tai koneiden mukana toimitettujen työkalujen säilytyslokeroissa. Kuljetuskapasiteetti: enintään 0,3 cm³/isku. Paine: enintään 250 bar.
Rakenne
sopivat keskikovalle rasvalle (luokka 2) ja korkeaviskoosisille öljyille.
Rakenne
Laadukkaasti sinkityt korkeapainepuristimet, 100 % tiiviit.
Käyttöalue: Ajoneuvojen ja koneiden voitelutarpeen vähentämiseen. Siistiin kuljetukseen työkalulaatikoissa tai ajoneuvojen tai koneiden mukana toimitettujen työkalujen säilytyslokeroissa. Syöttömäärä: enintään 0,3 cm³/isku. Paine: enintään 250 bar.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Rasvaprässi |
|---|---|
| Materiaalin säiliö | Teräs, mustapintainen |
| Käyttöpaine | 250 bar |
| Suuttimen tyyppi | yleiskäyttöinen / teräväkärkinen |
| ⌀ puristussäiliö | 40 mm |
| Kokonaispituus | 235 mm |
| Sisältö | 150 ml |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 083557 |
|---|---|
| EAN | 4024937600276 |