Akkukäyttöinen patruunapuristin C18PCG-310 C18pcg-310
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Milwaukee
- Tuotenumero
- G083503C18PCG-310
- Varastotilanne
- 11kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Rakenne
- Painotangon automaattinen palautus estää tippojen muodostumisen.
- Elektroninen pursotusnopeuden säätö säätönupilla, 6 nopeusportasta.
- REDLINK™-elektroniikka – koneen ja akun ylikuormitussuoja takaa pitkän käyttöiän.
- Tasainen tiivistysmassan virtaus, vähemmän kuplien muodostumista ja patruunan sisällön täydellinen hyödyntäminen.
- Optimoitu kaikille yleisille liimoille ja tiivistysaineille myös kylmemmissä lämpötiloissa.
- Erillinen kennovalvonta optimoitua käyttöaikaa varten.
Toimitussisältö
Sis. 1× akkupakkaus M18 B2, 1× laturi M12-18 C, työkalulaukku.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Rasvaprässi |
|---|---|
| Sopiva akkumerkki/akkutyyppi/jännite | Milwaukee tyyppi B 18 V |
| Pakkaus | kotelo |
| Energiansyöttö | Akkukäyttöinen |
| Akkukapasiteetti | 2 Ah |
| Sopii patruunakoolle | 310 g |
| Akun jännite | 18 V |
| Akkutyyppi | Litiumioni |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 1 |
| Suurin puristuspaine | 459 kg |
| Paino akku mukaan lukien | 2.3 kg |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G083503C18PCG-310 |
|---|---|
| EAN | 4002395001439 |