Akkukäyttöinen rasvaprässi 562 bar M18GG M18gg
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Ilmanpoistoventtiilillä. Rasvaprässin pituus 355 mm, letkun pituus 1219 mm.
Täyttö irtorasvalla (tilavuus enintään 500 ml) tai patruunoilla (tilavuus 400 g).
Sopii rasvalle enintään NLGI 3.
Toimitussisältö
Laturi, 1× 18 V/2 Ah akku, letku kulmaliittimellä, kuljetuslaukku.
Huomautus
Sopivat vara-akut ja lisätarvikkeet saatavilla numerosta 073814 alkaen.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Rasvaprässi |
|---|---|
| Sopiva akkumerkki/akkutyyppi/jännite | Milwaukee tyyppi B 18 V |
| Pakkaus | Kuljetuslaukku |
| Letkun liitäntäkierre | 1/8 tuumaa |
| Energiansyöttö | Akkukäyttöinen |
| Akkukapasiteetti | 2 Ah |
| Täyttömäärä, irtonainen | 500 cm3 |
| Sopii patruunakoolle | 400 g |
| Sopiva patruuna | 083590 |
| Valmistajan merkintä | M18GG |
| Akun jännite | 18 V |
| Akkutyyppi | Litiumioni |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 1 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G083568M18GG |
|---|---|
| EAN | 4002395000340 |