Akkukäyttöinen rasvaprässi 562 bar M12GG M12gg
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Täyttö irtorasvalla (tilavuus enintään 500 ml) tai patruunoilla (tilavuus 400 g).
Soveltuu rasvalle aina NLGI 3:een asti.
Ilmanpoistoventtiilillä. Rasvaprässin pituus 355 mm, letkun pituus 914 mm, yleissuutin.
Toimitussisältö
Pikalaturi C12C, 1× 12 V/4 Ah -akku, letku yleisliittimellä, kuljetuslaukku.
Huomautus
Sopivat vara-akut ja lisävarusteet löytyvät numerosta 073814 alkaen.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Rasvaprässi |
|---|---|
| Sopiva akkumerkki/akkutyyppi/jännite | Milwaukee tyyppi B 12 V |
| Letkun pituus | 914 mm |
| Letkun liitäntäkierre | M10×1 |
| Letkun halkaisija | 13 mm |
| Energiansyöttö | Akkukäyttöinen |
| Akkukapasiteetti | 4 Ah |
| Täyttömäärä, irtonainen | 500 cm3 |
| Sopii patruunakoolle | 400 g |
| Sopiva patruuna | 083590 |
| Pituus | 355 mm |
| Valmistajan merkintä | M12GG |
| Akun jännite | 12 V |
| Akkutyyppi | Litiumioni |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 1 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G083578M12GG |
|---|---|
| EAN | 4002395001903 |