Korkeapaineinen iskupumppu öljylle, juoksevalle rasvalle PG Pg
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Erikoispainoprässi öljylle, petroleumille, aerosoleille ja lisäaineita sisältäville öljyille, mustaksi jauhemaalattu, jäykällä putkella ja seuraajamännällä. Puristuskapasiteetti jopa 150 bar. Siirtotilavuus 0,5 cm3/isku yleis- ja kärkimallisella suuttimella sekä keltaisella suojakannella.
Rakenne
Korkeapaineinen painoprässi öljylle, nestemäiselle rasvalle
Rakenne
Erikoisiskupumppu öljylle, petrolille, aerosoleille ja lisäaineellisille öljyille; musta jauhemaalattu, jäykällä putkella ja seuraajamännällä. Painekapasiteetti jopa 150 bar. Syöttömäärä 0,5 cm3/isku yleis- ja kärkihuulisuuttimella sekä keltaisella suojakorkilla.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Rasvaprässi |
|---|---|
| Tilavuus: | 150 cm3 |
| Suurin paine | 150 bar |
| Suuttimen tyyppi | yleiskäyttöinen / terävä |
| ⌀ puristussäiliö | 40 mm |
| Kokonaispituus | 240 mm |
| Paino | 250 g |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G083554PG |
|---|---|
| EAN | 4016553261580 |