Monikäyttö-öljy 200 ml
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Käyttö
Ihanteellinen kaikenlaisten työkalujen hoitoon, kunnossapitoon ja säilytykseen. Esim. työkalujen varret, kiinnittimet, mittausvälineet, hiontaruuvipenkit, muotokappaleiden ongelmaton varastointi. Neutraloi heikkoja happoja ja käsistä tarttuvaa hikeä. Ei ärsytä ihoa. Ympäristöä säästävä, kovettumaton ja erittäin monikäyttöinen.
Ohje
Ei saatavissa kaikissa maissa. Pikatoimitukset eivät ole mahdollisia.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Monitoimiöljy / yleisöljy |
|---|---|
| Toteutus | Aerosolipurkki |
| Ruiskutuspää | Vakio |
| Väri | vaaleankeltainen |
| Leimahduspiste | -104 °C |
| Kiehumispiste | -48 °C |
| Hapettavat ominaisuudet | ei |
| Vesiliukoisuus | emulgoituva |
| Varastointilämpötila | 15–50 °C |
| Sisältö | 0.2 l |
| Vaaramerkintä | GHS02: Liekki; GHS02: Liekki; GHS02: Liekki |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G083044200 |
|---|---|
| EAN | 4017777217308 |