Pikaliima 20 g
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Yleiskäyttöinen erilaisten materiaalien liittämiseen. Nopea kovettuminen ja puhtaat, lähes näkymättömät liitokset. Kovettuu ilmankosteuden vaikutuksesta.
Huomautus
Ei toimiteta kaikkiin maihin. Pikatoimitus ei mahdollinen.
Tekniset tiedot
| Väri | läpinäkyvä |
|---|---|
| Valmistajan merkintä | 454 |
| Vaaramerkintä | GHS07: Huutomerkki |
| Sopii materiaalille | Paperi; Puu; Nahka; pahvi; metalli; Muovi; Elastomeeri; huokoiset materiaalit |
| Muoto | Geeli |
| Varastointilämpötila | 2–8 °C |
| Lämpötila-alue | -40 °C |
| Säilyvyysaika valmistuspäivästä | 24 kuukautta |
| Kemiallinen perusta | Etyylisyaaniakrylaatti |
| Täyttötilavuus | 20 ml |
| Käsin kireälle jälkeen | 5–10 s |
| Tiheys | 1,05 g/cm3 |
| Suurin rako | 0,15 mm |
| Leikkausvetolujuus | 20,9 N/mm2 |
| Ominaisuus | ei valu; ei imeydy |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 083352 |
|---|---|
| EAN | 4058093008911 |