Ilmastuspumppu
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Pumppu lisää kylmävoiteluaineiden käyttöaikaa. Työsuojeluviranomaisten suosittelema malli. Tarkoitettu jatkuvaan käyttöön.
Käyttö
Kylmävoiteluaineiden hapetukseen. Max. 150 litraa. Estää öljykalvon muodostumisen aineen pintaan, mikä estää bakteeri- ja mikrobikasvun. Käytetään yhdessä nauhakerääjän nro 084360 kanssa.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Ilmastointilaite |
|---|---|
| Kotelon leveys | 75 mm |
| Rungon pituus | 153 mm |
| Käyttöjännite | 3 - 12 V |
| Talokorkeus | 82 mm |
| Sähkönkulutus | 0.38 A |
| Ilmanvaihtokapasiteetti | 180 l/h |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G084364 |
|---|---|
| EAN | 4037728541153 |