Rekyylitön
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Vankka teräksinen väliosa, jossa vaihdettavat, ensiluokkaisesta nylonista valmistetut iskut, erittäin kulutuskestävät.
Rekyylitön teräskuulien ansiosta iskupäässä. Hickory-varsi, laatuluokka 1a.
Varaosa
Nyloninen varaosa, ks. nro 754910; hickory-varsi, ks. nro 755140.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Vasara |
|---|---|
| Takaiskuton | kyllä |
| Varren materiaali | Hikkoripuu |
| Varren pituus | 800 mm |
| Työpinnan ⌀ lyönnissä | 80 mm |
| Pääpituus iskun kanssa | 200 mm |
| Materiaalipanostus | Nylon, valkoinen, kova |
| Pään ⌀ | 80 mm |
| Kotelon materiaali | Teräs |
| Varren materiaali | Hikkoripuu |
| Sarja | SUPERCRAFT |
| Paino | 4.41 kg |
| Kokonaispituus | 880 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 755400 |
|---|---|
| EAN | 4030618301851 |