Puunuija
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Standardi
vastaa DIN 7462 B
Rakenne
Pyökistä valmistettu pää, kevyesti pyöristetyt lyöntipinnat. Kiinteästi puristettu metallivaippa estää nuijan pään halkeamisen. Saarni puuvarrella.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Vasara |
|---|---|
| Varren materiaali | Saarni |
| Pään pituus | 100 mm |
| Paino | 220 g |
| Pään ⌀ | 50 mm |
| Varren pituus | 280 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 756000 |
|---|---|
| EAN | 2050001006271 |