Rekyylitön, pehmeä vasara, muovipinnoitettu
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Vasaran pää terästä, rekyylitön teräskuulitäytteen ansiosta. Vasara on kokonaan muovipinnoitettu. Lämpötilankesto -20 °C ... 90 °C.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Vasara |
|---|---|
| Materiaalipanostus | Muovipäällyste |
| Pään ⌀ | 35 mm |
| Kotelon materiaali | Teräs |
| Varren materiaali | Teräs |
| Paino | 0,45 kg |
| Kokonaispituus | 290 mm |
| Pään pituus | 90 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 755260 |
|---|---|
| EAN | 4045197959713 |