Takaiskuttomasti lyövä vasara hikkorivarrella
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Vahva teräksinen välikappale, jossa vaihdettavat iskupäät ensiluokkaista, erittäin kulutusta kestävää nailonia.
Takaiskuttomat iskupään teräskuulien ansiosta.
Varsi hikkoria, laatuluokka 1a.
Käyttötiedot
Työkappaleiden oikaisuun tai komponenttien kohdistamiseen konepöydällä sekä hellävaraisiin iskuihin asennustöissä.
Varaosa
Varaosa, nailon, ks. nro 754910.
Hikkorivarsi, ks. nro 755140.
Tekniset tiedot
| Takaiskuton | kyllä |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Vasara |
| Pinta | Jauhemaalattu |
| Rungon varren varmistus | Alumiinikiila ja varmistustappi |
| Pääpituus iskun kanssa | 105 mm |
| Materiaalipanostus | Nylon, valkoinen, kova |
| Pään ⌀ | 25 mm |
| Kotelon materiaali | Teräsputki |
| Varren materiaali | Hikkoripuu |
| Paino | 0.25 kg |
| Kokonaispituus | 305 mm |
| Sarja | SUPERCRAFT |
| Valmistajan merkintä | SUPERCRAFT |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 755100 |
|---|---|
| EAN | 4030618301585 |