SIMPLEX-vasara pehmeämetalli-iskupää, hopea
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Käyttötiedot
Pehmetallivasara: Kevytmetallin erikoisseoksesta, jossa on kuparilisäys. Hellävarainen työkappaleelle suuresta iskutehosta huolimatta.
Huomautus
Pehmetallisia sisäosia ei saa asentaa alumiinikoteloon.
Käyttötiedot
Pehmeämetalli-isku: kevytmetallin erikoisseoksesta, kuparilisäyksellä. Hellävarainen työkappaleelle suuresta iskutehosta huolimatta.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Iskuosa |
|---|---|
| Määrä | 1 |
| Väri | hopea |
| Sarja | SIMPLEX |
| Paino | 120 g |
| Pään ⌀ | 40 mm |
| Materiaali | Kevytmetalli |
| Valmistajan merkintä | SIMPLEX |
| Väri | hopea |
| Pään ⌀ | 40 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 754000 |
|---|---|
| EAN | 4030618301233 |