SIMPLEX-kenkähakku, muovi-iskuosa TPE-soft sininen
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Käyttötiedot
TPE-soft-muovi-iskuosa, pehmeä, ei värijälkiä. Laattojen/klinkkerin ja parketin asentamiseen sekä ovien ja ikkunoiden asennukseen.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Iskuosa |
|---|---|
| Kovuus | pehmeä |
| Määrä | 1 |
| Väri | sininen |
| Sarja | SIMPLEX |
| Paino | 135 g |
| Pään ⌀ | 60 mm |
| Materiaali | TPE-soft |
| Valmistajan merkintä | SIMPLEX |
| Väri | sininen |
| Pään ⌀ | 60 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 753450 |
|---|---|
| EAN | 4030618300953 |