SIMPLEX-kenkävasara, muovipanokset, punainen
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Käyttötiedot
Muovi-iskuosa: Suhteellisen kova, punaista, läpinäkyvää ja iskunkestävää muovia.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Iskuosa |
|---|---|
| Kovuus | kova |
| Määrä | 1 |
| Väri | punainen |
| Sarja | SIMPLEX |
| Paino | 60 g |
| Pään ⌀ | 40 mm |
| Materiaali | muovi |
| Valmistajan merkintä | SIMPLEX |
| Väri | punainen |
| Pään ⌀ | 40 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 753600 |
|---|---|
| EAN | 4030618301066 |