SIMPLEX-asennusvasara kumikomposiitti-iskupäällä musta
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Käyttötiedot
Kumikomposiitti-iskupää, tekstiilikuituvahvistettu, kovuus noin 93 Shore, öljyn- ja ikääntymisenkestävä, hellävaraiseen asemointilyöntiin.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Iskuosa |
|---|---|
| Kovuus | keskikova |
| Määrä | 1 |
| Väri | musta |
| Sarja | SIMPLEX |
| Paino | 65 g |
| Pään ⌀ | 40 mm |
| Materiaali | Kumiseos |
| Valmistajan merkintä | SIMPLEX |
| Väri | musta |
| Pään ⌀ | 40 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 753500 |
|---|---|
| EAN | 4030618300977 |