SIMPLEX-kenkävasara, Superplast-vaihtopää, valkoinen
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Käyttötiedot
Superplast-iskupää: Erittäin iskunkestävä ja särkymätön iskupää, vähäinen kuluminen. Ei lohkeile. Kevyempiin iskuihin, erityisesti reunaiskuihin.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Iskuosa |
|---|---|
| Kovuus | kova |
| Määrä | 1 |
| Väri | valkoinen |
| Sarja | SIMPLEX |
| Paino | 735 g |
| Pään ⌀ | 125 mm |
| Materiaali | Supermuovi |
| Valmistajan merkintä | SIMPLEX |
| Väri | valkoinen |
| Pään ⌀ | 125 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 753700 |
|---|---|
| EAN | 4030618301158 |