Muovivasara Cellidor-lyöntipäillä
!
Tuote ei ole enää valikoimassa. Katso korvaavat vaihtoehdot alta.
Tuotekuvaus
Rakenne
Tukeva välikappale sinkkivalusta suojaholkilla ja iskunkestävillä lyöntipäillä. Pyöristetyllä vasaranvarrella.
Iskunkestävät Cellidor-lyöntipäät (keltaiset).
Käyttötiedot
Työkappaleiden oikaisuun tai komponenttien kohdistamiseen konepöydällä sekä hellävaraisiin iskuihin asennustöissä.
Varaosa
Irtolyöntipää Cellidor, ks. nro 754600, varsi, ks. nro 754400.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Vasara |
|---|---|
| Takaiskuton | ei |
| Lisäosat voidaan yhdistää | kyllä |
| Sarja | 100 |
| Paino | 0.374 kg |
| Kotelon ⌀ | 32 mm |
| Pään ⌀ | 32 mm |
| Pääpituus iskun kanssa | 95 mm |
| Materiaalipanostus | Cellidor, keltainen, kova |
| Valmistajan merkintä | 100 |
| Varren materiaali | Saarni |
| Pään ⌀ | 32 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 754500 |
|---|---|
| EAN | 4013288001153 |