Sähköasentajan työkalulaukku XL 80 osaa
Tuote ei ole enää valikoimassa. Katso korvaavat vaihtoehdot alta.
Tuotekuvaus
Huomautus
Työkalu toimitetaan irtonaisena.Toiminto
IP67: Suoja tilapäistä upotusta vastaan veteen ja suoja pölyn tunkeutumista vastaan (pölytiivis) sekä täydellinen kosketussuojaus.
Käyttötiedot
Laaja sähköasentajan työkalusarja iskunkestävässä polypropeenilaukussa, jossa on kantohihna.
Toimitussisältö (taulukko)
VDE-hylsyruuvitaltta: kutakin 1 kpl koot 5,5; 7; 8; 10 mm
VDE-ruuvitaltta Phillipsille: kutakin 1 kpl koot 1; 2
VDE-ruuvitaltta Pozidriville: kutakin 1 kpl koot 1; 2
VDE-ura-ruuvitaltta: kutakin 1 kpl koot 3,5; 4; 5,5; 6,5
VDE PlusMinus -ruuvitaltta Phillips-uralle: kutakin 1 kpl koot 1; 2
VDE PlusMinus -ruuvitaltat Pozidriv-uralle: kutakin 1 kpl koot 1; 2
jännitekoetin enintään 250 V: 1 kpl koko 3
VDE LiftUp -kärkimakasiinipidike, sekoitus, Phillipsille; Pozidriville; uralle: 7 osaa
VDE TriCut asennuspihdit: 1 kpl
VDE BiCut tehokkaat sivuleikkurit: 1 kpl
VDE yhdistelmäpihdit: 1 kpl koko 180 mm
VDE sivuleikkurit: 1 kpl koko 180 mm
VDE kärkipihdit, suorat: 1 kpl koko 200 mm
VDE kärkipihdit, taivutetut: 1 kpl koko 200 mm
VDE polygrip-pihdit: 1 kpl koko 250 mm
Volt Detector 230 – 1000 V AC: 1 kpl
Automaattinen kuorintapihdit: 1 kpl 0,2 – 6,0 mm²
Puristuspihdit pääteholkeille: 1 kpl 0,14 – 14 mm²
Kaapelin vaipanpoistoveitsi: 1 kpl 4 – 28 mm
hienomekaanikon sivuleikkurit: 1 kpl 125 mm
Kärkisarja, sekoitus, Phillipsille; Pozidriville; sisä-Torx®:lle; uralle: 1 kpl 31 osaa
kuusiokulmainen pallopäinen kulmaruuvitalttasarja: 9 osaa (koot 1,5 – 10 mm)
Ura-ruuvitaltta: 1 kpl koko 12
Sähkökeskusavain: 1 kpl
Muovinen mittakeppi: 1 kpl
vatupassi, ABS-muovi: 1 kpl koko 200 mm
Huomautus
Työkalu toimitetaan irrallisena.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Työkalusarja |
|---|---|
| Osien lukumäärä | 80 |
| Valmistajan merkintä | Sähköasentajan pätevyys XL |
| IP-suojausluokka | IP 67 |
| Leveys | 419 mm |
| Pituus | 510 mm |
| Korkeus | 215 mm |
| Osien lukumäärä | 80 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G680520 |
|---|---|
| EAN | 4010995405236 |