Kuusiokoloruuvimeisseli, T-kahvalla, täysin VDE-eristetty
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
T-kahva iskunkestävää muovia, terä mustapintaiseksi oksidoitua kromivanadiiniterästä, suojaueristepinnoitteella.
Eristetty 1000 V:iin asti, valmistettu standardin SS EN 60900 / VDE 0682-201 mukaisesti.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Ruuvimeisselit |
|---|---|
| Normi | SS EN IEC 60900 / VDE 0682-201 |
| Vetoprofiili | Kuusiokoloavain |
| Kuusikulmainen | 5 mm |
| Kokonaispituus | 182 mm |
| Terän pituus | 150 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 627440 |
|---|---|
| EAN | 4010995279295 |