Kuusiokoloavainruuvitaltta, T-kahvalla
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Kuusiokoloruuveille tarkoitettu T-kahvainen ruuvitalttaRakenneSivulla oleva voimanotto.
Rakenne
Ergonomisesti muotoiltu T-kahva, jossa iholle miellyttävä elastomeeripinnoite ja erityisen sitkeästä ja iskunkestävästä polypropeenista valmistettu ydin. Terä PB Swiss Tools -erikoisseoksesta, mahdollisimman suurella kovuudella ja lisäjoustavuudella. Kromattu pinta. Koot 4–10 sivuväännöllä.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Ruuvimeisselit |
|---|---|
| Vetoprofiili | Kuusiokantahylsyt |
| Kahvan materiaali | Elastomeeri |
| Kuusikulmainen | 8 mm |
| Kokonaispituus | 200 mm |
| Terän pituus | 150 mm |
| Pinta | kromattu; kromattu; kromattu |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 627447 |
|---|---|
| EAN | 7610733256556 |