Kuusiokoloavainruuvitaltta, T-kahvalla
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Ergonominen 2-komponenttikahva sormiurilla ja miellyttävällä tuntumalla erittäin suureen voimansiirtoon ja väsymättömään työskentelyyn. Sivulla voimanotto. Terän pinta mattakromattu. Koot 3–10 pitkällä varrella on pidätystoiminto, joka takaa ruuvin varman pysymisen työkalussa.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Ruuvimeisselit |
|---|---|
| Vetoprofiili | 6-kulmahylsyavaimet |
| Sivulähtö | kyllä |
| Kuusikulmainen | 10 mm |
| Kokonaispituus | 247 mm |
| Terän pituus | 200 mm |
| Pinta | kromattu; kromattu; kromattu |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 627446 |
|---|---|
| EAN | 4013288208064 |