5,5 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Normi
Vastaa standardia DIN 5265B.
Malli
Ergonomisesti muotoiltu voimakahva, jossa pitävä Haptoprene-pinta ja iskunkestävästä muovista valmistettu ydin. Erityisen pintarakenteen ansiosta suuria vääntömomentteja voidaan siirtää myös märillä tai öljyisillä käsillä.
Terä kromivanadiiniterästä. Nikkelöity ja kromattu pinta, kärki musta.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Ruuvinväännin |
|---|---|
| Vetoprofiili | Urakärkinen ruuvimeisseli |
| Vetoprofiili | Uraruuvitaltta |
| Kokonaispituus | 85 mm |
| Terän pituus | 30 mm |
| Taltan paksuus a | 1 mm |
| Taltan leveys b | 5.5 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G6641225,5 |
|---|---|
| EAN | 4067263013679 |