Urasruuvitaltta, lyhyt 5,5 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Normi
Vastaa DIN 5265B:tä.
Rakenne
Monikomponenttinen voimapidike, jonka otealue on vääntömomentin ja käyttömukavuuden kannalta optimoitu. Terä kromivanadiiniterästä, kromattu. Chrom-Top-kärjet optimaaliseen ruostesuojaan.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Ruuvimeisselit |
|---|---|
| Vetoprofiili | Uratalttapääruuvimeisseli |
| Vetoprofiili | Uraruuvimeisseli |
| Kokonaispituus | 82 mm |
| Terän pituus | 25 mm |
| Taltan paksuus a | 1 mm |
| Taltan leveys b | 5.5 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G6642015,5 |
|---|---|
| EAN | 4045197951526 |