Uraruuvitaltta, lyhyt 6,5 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Pb swiss tools
- Tuotenumero
- G6641006,5
- Varastotilanne
- 233kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Standardi
Vastaa DIN 5265B:tä.
Rakenne
"Classic"-voimakahva läpinäkyvästä iskunkestävästä muovista (kadmiumiton). Taottu, tasoparalleeli terä.
Materiaali
Terä PB Swiss Tools -erikoisseosta, nikkelöity ja kromattu; musta teräsärmä.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Ruuvimeisselit |
|---|---|
| Vetoprofiili | Urallinen ruuvitaltta |
| Vetoprofiili | Urallinen ruuvitaltta |
| Valmistajan merkintä | Classic Stubby -ruuvimeisseli |
| Kokonaispituus | 75 mm |
| Terän pituus | 30 mm |
| Sarja | Classic |
| Taltan paksuus a | 1 mm |
| Taltan leveys b | 6.5 mm |
| Terän nimitys | 4 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G6641006,5 |
|---|---|
| EAN | 7610733086221 |