Uraruuvitaltta, lyhyt
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Standardi
Vastaa DIN 5265B:tä.
Rakenne
"Classic"-voimakahva läpinäkyvästä iskunkestävästä muovista (kadmiumiton). Taottu, tasoparalleeli terä.
Materiaali
Terä PB Swiss Tools -erikoisseosta, nikkelöity ja kromattu; musta teräsärmä.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Ruuvimeisselit |
|---|---|
| Vetoprofiili | Urallinen ruuvitaltta |
| Vetoprofiili | Urallinen ruuvitaltta |
| Valmistajan merkintä | Classic Stubby -ruuvimeisseli |
| Kokonaispituus | 75 mm |
| Terän pituus | 30 mm |
| Sarja | Classic |
| Taltan paksuus a | 0.6 mm |
| Taltan leveys b | 4 mm |
| Terän nimitys | 2 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 664100 |
|---|---|
| EAN | 7610733086207 |