Pozidriv-ruuvitaltta, voimakahvalla
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Monikomponenttinen voimakahva, jossa momentti- ja käyttömukavuusoptimoitu tartunta-alue. Terä kromivanadiiniterästä, kromattu pinta. Chrom-Top-kärjet optimaaliseen ruostesuojaukseen.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Ruuvimeisselit |
|---|---|
| Vetoprofiili | Pozidriv-ruuvimeisseli |
| Vetoprofiili | Pozidriv-ruuvimeisseli |
| Kokonaispituus | 270 mm |
| Terän pituus | 150 mm |
| Ristipääuran koko | 3 |
| Ruuvin ⌀:lle | 5,3–7,2 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 668501 |
|---|---|
| EAN | 4045197951731 |