Phillips-ruuvitaltta muovikahvalla 4
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Pb swiss tools
- Tuotenumero
- G6680004
- Varastotilanne
- 34kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Malli
”Classic”-voimakahva läpinäkyvää, iskunkestävää muovia (kadmiumiton). Terä PB Swiss Tools -erikoisseoksesta, mahdollisimman suurella kovuudella ja erityisellä sitkeydellä. Kromattu pinta, mustat kärjet.
Käyttötiedot
Phillips-ruuvitaltta ristipääruuveille DIN ISO 8764-1:n mukaisesti.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Ruuvimeisselit |
|---|---|
| Vetoprofiili | Phillips-ruuvimeisseli |
| Vetoprofiili | Phillips-ruuvimeisseli |
| Valmistajan merkintä | Classic-ruuvimeisseli |
| Kokonaispituus | 330 mm |
| Terän pituus | 200 mm |
| Sarja | Classic |
| Ristipääuran koko | 4 |
| Ruuvin ⌀:lle | 7,3–12,7 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G6680004 |
|---|---|
| EAN | 7610733204076 |