Phillips-ruuvitaltta muovikahvalla
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
”Classic”-voimakahva läpinäkyvästä, iskunkestävästä muovista (kadmiumiton). Terä PB Swiss Toolsin erikoisseoksesta, suurimmalla mahdollisella kovuudella ja erittäin hyvällä sitkeydellä. Kromattu pinta, mustat kärjet.
Käyttötiedot
Phillips-ruuvitaltta ristipääruuveille DIN ISO 8764-1:n mukaan.
Rakenne
Lyhyt malli.
Malli
”Classic”-voimakahva läpinäkyvää, iskunkestävää muovia (kadmiumiton). Terä PB Swiss Tools -erikoisseoksesta, mahdollisimman suurella kovuudella ja erityisellä sitkeydellä. Kromattu pinta, mustat kärjet.
Käyttötiedot
Phillips-ruuvitaltta ristipääruuveille DIN ISO 8764-1:n mukaisesti.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Ruuvimeisselit |
|---|---|
| Vetoprofiili | Phillips-ruuvimeisseli |
| Vetoprofiili | Phillips-ruuvimeisseli |
| Valmistajan merkintä | Classic Stubby -ruuvimeisseli |
| Kokonaispituus | 90 mm |
| Terän pituus | 40 mm |
| Sarja | Classic |
| Ristipääuran koko | 2K |
| Ruuvin ⌀:lle | 3,1–5,2 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 668000 |
|---|---|
| EAN | 7610733001859 |