Phillips-ruuvimeisseli, ”multicraft”-voimakahvalla 1
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Pb swiss tools
- Tuotenumero
- G6681001
- Varastotilanne
- 193kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Rakenne
”multicraft”-voimakahva iskunkestävää muovia (kadmiumiton), erittäin pitävä myös öljyisillä käsillä.
Terä PB Swiss Toolsin erikoisseoksesta, suurimmalla mahdollisella kovuudella ja erinomaisella sitkeydellä. Kromattu pinta, mustat kärjet.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Ruuvimeisselit |
|---|---|
| Vetoprofiili | Phillips-ruuvimeisseli |
| Vetoprofiili | Phillips-ruuvimeisseli |
| Valmistajan merkintä | multicraft-ruuvitaltta |
| Kokonaispituus | 180 mm |
| Terän pituus | 80 mm |
| Sarja | multicraft |
| Ristipääuran koko | 1 |
| Ruuvin ⌀:lle | 2,1–3 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G6681001 |
|---|---|
| EAN | 7610733086634 |