Phillips-ruuvimeisseli, ”multicraft”-voimakahvalla
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
”multicraft”-voimakahva iskunkestävästä muovista (kadmiumiton), erittäin pitävä, myös öljyisillä käsillä.
Terä PB Swiss Tools -erikoisseoksesta, mahdollisimman suurella kovuudella ja erityisellä sitkeydellä. Kromattu pinta, mustat kärjet.
Rakenne
Kuusiokanta jakoavaimia varten.
Rakenne
”multicraft”-voimakahva iskunkestävää muovia (kadmiumiton), erittäin pitävä myös öljyisillä käsillä.
Terä PB Swiss Toolsin erikoisseoksesta, suurimmalla mahdollisella kovuudella ja erinomaisella sitkeydellä. Kromattu pinta, mustat kärjet.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Ruuvimeisselit |
|---|---|
| Vetoprofiili | Phillips-ruuvimeisseli |
| Vetoprofiili | Phillips-ruuvimeisseli |
| Valmistajan merkintä | multicraft-ruuvitaltta |
| Kokonaispituus | 270 mm |
| Terän pituus | 150 mm |
| Sarja | multicraft |
| Kuusiokanta jakoavaimille | 13 mm |
| Ristipääuran koko | 3 |
| Ruuvin ⌀:lle | 5,3 − 7,2 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 668100 |
|---|---|
| EAN | 7610733086658 |