Pozidriv-ruuvimeisseli iskukupilla
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Iskunkestävästä muovista valmistettu Kraftform-kahva, jossa integroidut pehmeät vyöhykkeet (paitsi koko 4) ja iskukuppi.
Kuusikulmainen terä iskunkestävää erikoisterästä, jatkuu kahvan päähän asti, sekä kuusiokanta avaimella vääntämiseen. Mikro-mattakromattu pinta, musta kärki.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Ruuvimeisselit |
|---|---|
| Vetoprofiili | Pozidriv-ruuvitaltta |
| Iskuholkki | kyllä |
| Vetoprofiili | Pozidriv-ruuvitaltta |
| Valmistajan merkintä | 918 SPZ |
| Kokonaispituus | 262 mm |
| Terän pituus | 150 mm |
| Kuusiokanta jakoavaimille | 13 mm |
| Ristipääuran koko | 3 |
| Ruuvin ⌀:lle | 5,3 − 7,2 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 668305 |
|---|---|
| EAN | 4013288017796 |