Phillips-ruuvitaltta, Kraftform-kahvalla 2
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Kraftform-kahva iskunkestävää muovia integroiduilla pehmeillä tartuntavyöhykkeillä helpottaa vääntömomentin siirtoa ja on siksi hellävarainen kädelle ja käsivarrelle.
Terä erikoisterästä, erittäin kova ja erittäin sitkeä; timanttipinnoitetut kärjet. Mikromattakromattu pinta.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Ruuvimeisselit |
|---|---|
| Vetoprofiili | Phillips-ruuvimeisseli |
| Vetoprofiili | Phillips-ruuvimeisseli |
| Kokonaispituus | 205 mm |
| Terän pituus | 100 mm |
| Kuusiokanta jakoavaimille | 10 mm |
| Ristipääuran koko | 2 |
| Ruuvin ⌀:lle | 3,1 − 5,2 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G6677002 |
|---|---|
| EAN | 4013288102195 |