Phillips-ruuvitaltta, Kraftform-kahvalla
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Kraftform-kahva iskunkestävää muovia integroiduilla pehmeillä tartuntavyöhykkeillä helpottaa vääntömomentin siirtoa ja on siksi hellävarainen kädelle ja käsivarrelle.
Terä erikoisterästä, erittäin kova ja erittäin sitkeä; timanttipinnoitetut kärjet. Mikromattakromattu pinta.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Ruuvimeisselit |
|---|---|
| Vetoprofiili | Phillips-ruuvimeisseli |
| Vetoprofiili | Phillips-ruuvimeisseli |
| Kokonaispituus | 141 mm |
| Terän pituus | 60 mm |
| Ristipääuran koko | 0 |
| Ruuvin ⌀:lle | enintään 2 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 667700 |
|---|---|
| EAN | 4013288102171 |