Phillips-ruuvimeisseli, 2K-SwissGrip-kahvalla 3
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Pb swiss tools
- Tuotenumero
- G6676953
- Varastotilanne
- 134kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Rakenne
Terä PB Swiss Tools -erikoisseoksesta, jossa mahdollisimman suuri kovuus ja erinomainen sitkeys. Kromattu pinta, mustat kärjet.
Swiss Grip -voimakahva, jossa ihoystävällinen elastomeerivaippa ja ydin erityisen sitkeästä ja iskunkestävästä polypropeenista. Myös märillä tai öljyisillä käsillä voidaan siirtää suuria vääntömomentteja.
Terä PB Swiss Tools -erikoisseoksesta, jossa mahdollisimman suuri kovuus ja erinomainen sitkeys. Kromattu pinta, mustat kärjet.
Kahvoissa on "Rainbow"-värikoodaus, jonka ansiosta löydät nopeasti oikean teräkoon.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Ruuvimeisselit |
|---|---|
| Vetoprofiili | Phillips-ruuvimeisseli |
| Vetoprofiili | Phillips-ruuvimeisseli |
| Valmistajan merkintä | SwissGrip-ruuvitaltat |
| Kokonaispituus | 270 mm |
| Terän pituus | 150 mm |
| Sarja | SwissGrip |
| Ristipääuran koko | 3 |
| Ruuvin ⌀:lle | 5,3 − 7,2 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G6676953 |
|---|---|
| EAN | 7610733249763 |